Sdružení Třebaň / Liteň jako obvykle mělo potíže se sestavou, přijeli pozdě a jen s devíti hráči. Všichni jejich hráči jsou však na tom velmi dobře, jak po fyzické, tak i po fotbalové stránce. Náš tým měl od počátku převahu. Hned v 1´ poslal Langhans míč z PVK těsně nad. Ve 2´ centr Štědrého před brankou zpracoval Langhans, přiklepl Hornému a šli jsme do vedení 1:0. V 9´ hostující útočník vybojoval míč a podnikl samostatný průnik zakončený střelou mimo branku. Ve 12´ Pavelka z PVK našel u zadní tyče Langhanse, ale ten z úhlu trefil jen boční síť. Ve 13´ přihrál Štedrý Žižkovi, ten poslal do úniku Horného, který střelou k tyči zvýšil na 2:0. V 17´ vybojoval ve středu hřiště míč Hrabák, přihrál Langhansovi a ten se trefil jen do tyče. V 18´ střílel z dálky Hůla, jeho střelu obrana hostů sice zblokovala, ale míč se odrazil ke Zderadičkovi, který střelou do horního rohu zvýšil na 3:0. Ve 28´ se po samostatném úniku dostali do šance hosté, ale střelu z blízka po zemi Patejdl vyrazil. Ve 33´ vybojoval míč Langhans, obešel dva hráče a tvrdou střelou doprostřed brány zvýšil na 4:0. Ve 44´ Hůlova střela z dálky skončila nad břevnem. Ve druhém poločase jsme trochu polevili a naopak hosté i v devíti přidali a mnohem více útočili. Hned ve 46´ vybojoval na své půli míč hostující Jílek, prošel celou obranou a střelou k tyči snížil na 4:1. V 50´ po centru Žižky, vystřelil míč na branku Zderadička, ale jen do rukou brankáře. V 53´ pronikl hostující Šlégr přes několik našich hráčů a snížil na 4:2. V 57´ střela Roudnického z dálky skončila nad bránou. V 66´našel centr Žižky ve vápně Langhanse, ale jeho hlavička také skončila nad. V 69´ poslal Fortelka padáček pod břevno, na který brankář nedosáhl 5:2. V 72´ opět unikli hosté a Patejdl s vypětím sil zachraňoval. V 78´ se probojoval před bránu Žižka, přihrál do gólovky Hrubanovi, ale ten stál v ofsajdu. V 79´ musel opět zasahovat proti umístěné střele Patejdl. V 83´ se Štědrému v našem vápně odrazil míč na ruku a rozhodčí nařídil přísný PK, který proměnil brankář hostů Sedláček 5:3. V 86´ minul brankář hostů centr před bránu a Hruban v tutovce mířil nad. V 90´ vybojoval míč Husák prošel středem, ale mířil nad.

Hosté nás opět potrápili i v neúplné sestavě, naštěstí díky prvnímu poločasu jsme měli dostatečný náskok.

AFK Loděnice- ZadniTrebaň / Liteň  5 : 3 (4 : 0)

Sestava: Patejdl

Žižka – Pavelka – Roudnický – Hůla (46´ Novotný R.)